Arduino.cz spuštěno!

S radostí oznamujeme spuštění nového internetového portálu o Arduinu a elektronice Arduino.cz. Na našem webu bychom chtěli všem nadšencům otevřít dveře do fascinujícího prostředí elektroniky s Arduinem. Sekce Novinky vám nabídne nejaktuálnější zajímavosti, v Tutoriálech najdete návody na konkrétní projekty, ale i hromadu návodů pro začátečníky. Chcete se dozvědět víc? Tak jsou tu ještě Videa . Otvírejte dveře do úžasného světa neomezených možností. Klikejte, poznávejte s námi. Arduino je budoucnost.

 

CzechDUINO.cz obchod

Vítejte v prvním českém Arduino obchodě,

 

právě u nás si můžete koupit své vlastní Arduino UNO. Nevíte co to Arduino je? Chyba! Arduino UNO je jednoduchá open source vývojová platforma s jejíž pomocí dokážete vyrobit cokoliv od robota po zavlažování skleníku. A to vše bez předchozí znalosti mikroprocesorů! Chcete-li vědět více navštivte Co je to Arduino nebooficiální web projektu.

 

Pokud už své Arduino máte nebo plánujete konkrétní projekt, jistě Vás budou zajímat další verze Arduina a rozšiřující desky - takzvané shieldy. S nimi dokážete Arduinu přidat novou funkcionalitu jako připojení k Ethernetu, ovládání motorů a mnoho dalších...